Reklama


Dzięki naszemu 20 letniemu doświadczeniu w branży reklamowej możemy zaoferować Państwu szeroką ofertę produktów reklamowych. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii oraz współpracujemy z najlepszymi producentami. Dzięki posiadaniu własnego parku maszynowego wszystkie elementy wykonujemy sami, co zapewnia najwyższą jakość gotowego produktu. Chętnie doradzimy Państwu jaka forma reklamy będzie najbardziej odpowiednia i spełniająca swoją rolę. Każde zamówienie jest przez nas indywidualnie opracowywane i wykonywane. Jako nowość w naszej ofercie dla Państwa prezentujemy kreowanie marki – od zaprojektowania logotypu po fizyczne wykonanie elementów reklamowych.

Oklejanie pojazdówReklama na pojazdach pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Od przygotowania projektu przez wizualizację i realizację – raz oklejony pojazd może przez wiele lat być „wizytówką” Państwa firmy.
Oklejamy pojazdy w wielu wariantach cenowych i technologicznych, dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić Państwu najlepszą opcję.
Od wyklejenia logotypu przez całkowitą zmianę koloru pojazdu. Korzystamy z dedykowanej folii o najwyższej jakości oraz drukujemy przy użyciu tuszu na bazie wody, dzięki czemu bardziej dbamy o środowisko naturalne.

Reklama wolnostojącaReklama na konstrukcjach wolnostojących to idealny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Konstrukcja umieszczona w strategicznym miejscu będzie doskonałą wizytówką i źródłem informacji o Państwa firmie.
Zaprojektujemy konstrukcję dopasowaną do warunków terenu oraz zgodną z wszelkimi obowiązującymi regulacjami. Dzięki użyciu wielu różnych technologii oraz dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze i najtrwalsze rozwiązanie, od banerów, billboardów do wydruków na folii o wielu parametrach.

Reklama świetlnaReklama na konstrukcjach wolnostojących to idealny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Konstrukcja umieszczona w strategicznym miejscu będzie doskonałą wizytówką i źródłem informacji o Państwa firmie.
Zaprojektujemy konstrukcję dopasowaną do warunków terenu oraz zgodną z wszelkimi obowiązującymi regulacjami. Dzięki użyciu wielu różnych technologii oraz dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze i najtrwalsze rozwiązanie, od banerów, billboardów do wydruków na folii o wielu parametrach.

SzyldyNajprostszy sposób na oznakowanie Państwa lokalu(siedziby). Dzięki naszym dużym technicznym możliwościom możemy wykonać szyld w wielu technologiach (tablica, wycięte kształty) oraz przy użyciu wielu materiałów (dibond, plexa, styrodur i wiele innych).
Możemy wykonać szyld zgodny z Państwa projektem bądź zaprojektować go dla Państwa. Doradzimy, która technologia będzie najbardziej odpowiednia dla Państwa firmy.

Tablice informacyjneWykonujemy tablice informacyjne w dowolnym rozmiarze i z wielu materiałów. Tablica może pełnić najróżniejsze funkcje: prostego szyldu, spisu pokoi bądź zawierać informacje o dofinansowaniu unijnym.
Technologia wykonania to wydruk wielkoformatowy przy użyciu tuszu na bazie wody bądź wyklejenie folią. Każda tablica może zostać dodatkowo zabezpieczone przed działaniem promieni UV i innych czynników zewnętrznych.

Oklejanie witryn i okienAtrakcyjna witryna jest pierwszą wizytówką Państwa firmy. Przygotujemy dla Państwa projekt oraz wizualizację spójna z Państwa dotychczasowymi elementami reklamowymi.
Mamy szeroki wybór folii solwentowych (do druku), perforowanych (OWV), mrożonych, kolorowych i wielu innych. Zaproponujemy oklejenie witryny w najbardziej odpowiedniej technologii dopasowanej do Państwa działalności, filozofii firmy oraz lokalu.

FototapetyIdealne rozwiązanie do dekoracji biura, lokalu lub domu czy mieszkania. Wydrukowana na wysokiej jakości dedykowanej folii tapeta pozwoli nadać wnętrzu wyjątkowy charakter.
Wzór tapety proponujemy wybrać z obszernych zasobów banku zdjęć lub możemy wykonać zdjęcie, fotomontaż lub grafikę specjalnie dla Państwa.

Identyfikacja wizualnaJeśli Państwa firma dopiero zaczyna się rozwijać bądź chcecie Państwo odświeżyć jej wizerunek proponujemy skorzystanie z naszej kompleksowej oferty wykonania identyfikacji wizualnej.
Przygotujemy dla Państwa m.in. logotyp, dobierzemy krój pisma oraz kolorystykę do używania w kolejnych elementach reklamowych; przygotujemy projekty oklejenia witryn, pojazdów, wykonania banerów oraz reklamy świetlnej; przygotujemy niezbędne dla firmy materiały promocyjne takie jak wizytówki, ulotki, foldery reklamowe; wykonamy sesję zdjęciową produktów – w zależności od określonego przed rozpoczęciem pracy budżetu.

Sesje zdjęcioweJeśli uważacie Państwo, że reklama oparta na zdjęciach i grafikach z banku zdjęć jest zbyt mało charakterystyczna dla Państwa firmy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wykonania sesji zdjęciowej.
Określimy rodzaj i ilość potrzebnych zdjęć oraz przygotujemy zdjęcia do archiwizacji, druku bądź publikacji w internecie.

KoszulkiCoraz bardziej popularna forma reklamy to koszulki reklamowe. Sprawdzą się jako odzież dla pracowników Państwa firmy, reklama lub upominek dla Państwa klientów.
Koszulki występują w wielu wariantach fasonów, gramatur, marek i kolorów. Możemy oznakować koszulki które Państwo nam dostarczycie bądź zamówić interesujący Państwa model od razu z oznakowaniem.
Od eleganckiego haftu po nadruk na całej powierzchni koszulki – jedynym co nas ogranicza jest Państwa pomysł i wyobraźnia. Możemy oznakować koszulki wg. Państwa projektu bądź przygotować go od podstaw.
Poza koszulkami możemy zrealizować zamówienia niestandardowe np. polary, kamizelki odblaskowe, odzież roboczą, torby reklamowe itd., itp.

BaneryNajbardziej uniwersalna i popularna forma reklamy wielkoformatowej. Idealna do oznakowania lokalu firmy, reklamy produktów i usług bądź przekazania informacji do szerokiego grona potencjalnych klientów.
Dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości (banery o różnym splocie, fakturze oraz typie i markowe tusze na bazie wody) nasze banery mogą posłużyć przez długi okres czasu. Dodatkowo możemy zabezpieczyć je lakierem UV, co przedłuża ich żywotność i odporność na działanie czynników zewnętrznych.
Wykonujemy banery w standardowych wymiarach bądź dopasowane do potrzeb klienta. Dodatkowo oferujemy usługę montażu w wyznaczonym miejscu (konstrukcja wolnostojąca, tablica itp.) oraz wykonanie nośników na baner reklamowy (np. na budynku).
Mamy w ofercie również billboardy, wydruki na siatce mesh i inne zamówienia niestandardowe

Szanowni Klienci!


Prowadzimy prace serwisowe na naszej stronie internetowej w związku z tym część informacji może nie być uzupełniona. Bardzo prosimy o wyrozumiałość a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 94 712 75 00 bądź mailowy: asgraf@asgraf.com