Firma Asgraf to ceniony producent i usługodawca w zakresie różnorodnych rozwiązań transportowych. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, takich jak skrzynie ładunkowe, kontenery, izotermy, chłodnie, wywrotki oraz zestawy. Nasze rozwiązania pozwalają na przewóz różnorodnych ładunków, w tym łodzi, w sposób bezpieczny i efektywny.

Oprócz standardowych produktów, specjalizujemy się również w zabudowach specjalistycznych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, takich jak transport ładunków wymagających specjalnego traktowania czy przewóz niebezpiecznych materiałów.

W ramach naszej oferty świadczymy także usługi montażu pomostów załadunkowych oraz montażu nowych żurawi samochodowych, które są niezbędne w nowoczesnym transporcie. Dbamy o każdy etap montażu, zapewniając wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo.

Nasi specjaliści zajmują się również naprawami powypadkowymi, aby szybko przywrócić sprawność pojazdów i umożliwić dalszą pracę naszym klientom. W naszej ofercie znajduje się także plandekarnia, gdzie zajmujemy się produkcją, montażem i naprawą plandek na różne typy pojazdów.

Firma Asgraf to gwarancja wysokiej jakości, profesjonalizmu oraz kompleksowej obsługi dla szerokiego spektrum klientów, zapewniając efektywność i niezawodność we wszystkich aspektach transportu.

Szanowni Klienci!


Prowadzimy prace serwisowe na naszej stronie internetowej w związku z tym część informacji może nie być uzupełniona. Bardzo prosimy o wyrozumiałość a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 94 712 75 00 bądź mailowy: asgraf@asgraf.com